:: به فروشگاه PM SHOP خوش آمدید ::

آموزش زبان نصرت 3

آموزش زبان نصرت 3

آموزش زبان نصرت3

با مجموعه آموزشی نصرت شما می توانید در مدت 3 ماه مهارتهای زبان انگلیسی خود را تنها با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس تا حد بالایی تقویت کنید .روشی آسان و قابل استفاده برای همه گروههای سنی جوانان و بزرگسالان .مهارتهای این روش برگرفته از جدیدترین متدهای آموزشی دنیا می باشد
آموزش زبان نصرت در 90 روز آخرین روشی است که در دنیا در زمینه آموزش زبان انگلیسی پدید آمده است. روشی که بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست. این خودآموز زبان انگلیسی به شما زبان انگلیسی را به خوبی و آسانی می آموزد.
بعد از تهیه این مجموعه و شنیدن دروس آن طبق متد خاص به آن چه چیزی می آموزید ؟ و چه تغیری در زبان شما روی میدهد ؟
شما به راحتی فیلم های آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید . شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملا میتوانید ارتباط برقرار نمائید. احساس میکنید معجزه ای روی داده است . چیزی که بعد از سالها با کمترین هزینه محقق خواهد شد . بسته آموزشی نصرت که شامل 45 عدد نوار کاست بوده اکنون جهت کاهش هزینه ها به سی دی تبدیل گردیده است.در ویرایش جدید سی دی ها با تکنولوژی جدید با کیفیت فوق العاده بالا آماده شده است و بوسیله کامپیوتر و وی سی دی قابل استفاده میباشد.
دراین روش تدریس نه نیاز به تمرین هست ، نه نیاز به دوبار گوش کردن و نه نیاز به نوشتن . در واقع شما سعی نمیکنید چیزی بیاموزید بلکه این دروس با فرمولی که در قرار گیری کلمات و جملات آن با فاصله های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما خیلی آسان می آموزد تنها باید گوش کنید و تمرین نمائید.
اما راز موفقیت این متد چیست ؟ این متد معجزه میکند ! چون با شخص شما طرف نمیشود بدون آنکه احساس کنید با مغز شما طرف میشود ! کلمات و جملات با فاصله زمانی خاص تکرار میشود و شما آنها را می آموزید بدون آنکه خودتان بفهمید چطوری ! راز آن در زمانهای خاص است که فرمولش هیچگاه لو نرفته است . شما برای هر جلسه فقط یک درس را گوش دهید. لغات به کار رفته در هر درس به همراه معنی آنها در سی دی آمده است .
دروس اصلی زبان نصرت بصورت متنی و صوتی بعلاوه سی دی های تمرینات صوتی زبان نصرت که در سال 2008 از موسسه پیمزلر مخترع این روش به این مجموعه اضافه شده ، سرعت فراگیری را به مراتب از ویرایشهای گذشته بالاتر می برد

 

خرید پستیدسته : نرم افزار
برچسب ها : آموزش زبان نصرت 3 , آموزش زبان انگلیسی , نصرت 3 , آموزش زبان , آموزش زبان نصرت
قیمت : 55,000 ریال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.

» محصولات مرتبط


مجموعه آموزش زبان انگلیسی
کاملترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی Effortless English
قیمت : 40,000 ریال
آموزش زبان انگلیسی در خواب
جموعه ایی کامل از 18 درس و تمرین مکالمه زبان انگلیسی به همراه لغات آن
قیمت : 30,000 ریال
آموزش زبان انگلیسی VOA
مجموعه آموزش زبان انگلیسی VOA Special English در 2 DVD
قیمت : 35,000 ریال
مجموعه آموزش زبان انگلیسی ESL
مجموعه آموزش زبان انگليسي English as a Second Language Podcast در 3 DVD
قیمت : 60,000 ریال
آموزش فرانسوی Rosetta Stone
آموزش فرانسوي Rosetta Stone
قیمت : 60,000 ریال
مجموعه آموزش گرامر زبان انگلیسی
مجموعه آموزش گرامر زبان انگليسي Cambridge Grammar of English
قیمت : 25,000 ریال